Four Elements

1 položek celkem
Four Elements Země - Fine Bone China porcelánový hrnek 0,4 l, zelený
375 Kč

Elegantní hrnek značky TeaLogic v krásném dekoru

T495

83

Originální kolekce Four Elements nabízí čtyři krásné hrnky se symboly přírodních elementů. Element znamená živel a tyto živly jsou zachyceny v designu této sérii hrnků. Hrnky jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu Fine Bone China od německého výrobce TeaLogic a jsou vhodné jak na čaj tak i  na kávu.

Zachycením čtyř elementů do dekoru hrníčků na čaj je skvělé a je možné s elementy pracovat, dostat se do rovnováhy a posílit chybějící živel. Starověká filozofie, věda a esoterika, chápala tyto čtyři živly jako základní složky nejen světa kolem nás, ale i vnitřní složení člověka. Je obvyklé, že jeden z elementů je dominantní, kterému pomáhá druhý nejsilnější element, třetího vnímáme mlhavě a o čtvrtém kolikrát ani nevíme. 

Každému znamení vládne jeden živel: Oheň - beran, lev, střelec, Země - býk, panna, kozoroh, Vzduch - blíženci, váhy, vodnář, Voda - rak, ryby, štír

Vyberete si hrníček na čaj podle znamení nebo podle toho, který živel Vám chybí? Modrý, červený, oranžový a zelený hrnek, každý kousek je krásně jiný.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.