Caprice

Nejprodávanější

3 položek celkem
Caprice Vlčí mák  - fine bone china porcelánový hrnek 0,35 l
299 Kč

Elegantní hrnek značky TeaLogic v krásném a jemném dekoru vlčího máku

T94
Caprice Vlčí mák  - fine bone china porcelánový šálek s podšálkem, pokličkou a sítkem 0,35 l
Nové
645 Kč

Elegantní hrnek značky TeaLogic v krásném a jemném dekoru vlčího máku

T95
Caprice Vlčí mák  - tea for one, čajová porcelánová souprava 0,25l /0,5 l
Nové
1 099 Kč

Elegantní jemná sada Tea for one s kvítky vlčího máku.

T96

DSC_7880bKolekce Caprice přináší radost všem co milují čajové nádobí s květinovým vzorem. Série je vyrobena z kvalitního kostního porcelánu značky TeaLogic a dekorují ji jemné kvítky vlčího máku. Vlčí mák je symbolem rozmarného léta a vždy když budete pít z hrníčku čaj tak se Vám vybaví vzpomínka na krásný sluneční den, kdy roste na polích obilí a tyto lány lemují červené květy vlčího máku. Hřejivý pocit léta, slunce a radosti si tak přenesete i do sychravého a zimního počasí.

Vlčí mák je nejen symbolem léta, ale i válečných veteránů, hojnosti, plodnosti, spánku a nového života. V květomluvě znamená Neprozradíme naši lásku. Kolekce Caprice nabízí luxusní čajovou soupravu pro jednoho Tea for one, kdy můžete při pití lahodného čaje rozjímat třeba právě o tajné lásce :-) Kdo miluje kávu tak upřednostní hrnek samotný bez podšálku. Caprice nabízí i hrnek s podšálkem a jeho součástí je poklička i nerezové sítko na sypaný čaj.

Vychutnejte si  Váš oblíbený nápoj z hrníčku s červeným mákem, ať už ho nazýváte třeba pod lidovými názvy jako maková panenka, ohníček, pleskánek, červánčí a spoustu dalších.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.