Leaf of Ceylon Assorted - kolekce černých a zelených porcovaných čajů 20 n.s.

Kód: B4909
Značka: Basilur
218 Kč 194,64 Kč bez DPH 290,67 Kč / 100 g
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Kolekce čajů z jednotlivých oblastí Srí Lanky. Objevujte lahodnou chuť jednotlivých čajů. Čaje jsou uloženy v dárkové kartonové kazetě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leaf of Ceylon Assorted - kolekce černých a zelených porcovaných čajů 

Kolekce čajů z jednotlivých oblastí Srí Lanky. Objevujte lahodnou chuť jednotlivých čajů. Čaje jsou uloženy v dárkové kartonové kazetě.

Složení: 

UVA - čaje Uva pocházejí z malebných čajových zahrad východní vysočiny Srí Lanky, pěstované v nadmořské výšce kolem 3 000 až 5 000 stop nad mořem. Čaje z oblasti Uva jsou známé po celém světě znalci čaje pro svou jemnou chuť. Tyto čaje jsou nejlepší ve sběru sezóny od konce července do poloviny srpna, kdy se vyrábí ty nejlepší „sezónní čaje Uva“.

NUWARA ELIYA - čaje Nuwara Eliya, známé pro svou lehkou vynikající chuť a jemné aroma, se pěstují v nadmořské výšce 6000 stop, což dodává jejich jemné chuti esenci křupavosti vzduchu. Čaj s výjimečnými vlastnostmi, který připomíná jedinečnost jemného šampaňského.

RUHUNU - Čaje Ruhuna jsou definovány jako „nízce pěstované“. Všechny čajové statky v regionu leží v nadmořských výškách 600 m (2 000 stop). Ačkoli hlavní oblasti pěstování čaje jsou relativně blízko pobřeží, převládající počasí jim brání přijímat plnou sílu jihozápadních monzunových větrů a deště, který přinášejí. Ruhuna čaj je znám svou aromatičností a silnou chutí.


RADELLA - Radella, region obklopený klidem, obklopený úchvatnými horskými štíty pokrytými mlhou, země, která má dokonalé klimatické a půdní podmínky pro některé z nejlepších čajů na světě. Cejlonský zelený čaj je jedním z nejvyhledávanějších zelených čajů na světě náročnými příznivci čaje pro své léčivé vlastnosti a osvěžující chuť.

Hmotnost: 75g (30x2g a 10x1,5g)
Návod na přípravu: 1 sáček / lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 100°C, louhovat 3-5 minut, zelený zalít vodou 80°C, louhovat 2-3 minut

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj
Balení: porcovaný
Druh čaje: černý, zelený
Výrobce: Basilur
Kolekce čaje: Leaf of Ceylon
Země původu: Srí Lanka

341258211_605042261281000_1478153139658133044_n

Basilur Tea založil Dr. Gamini Abeywickrama, jedinec s desítkami let zkušeností s výrobou a exportem nejkvalitnějšího cejlonského čaje. Dr. Gamini chtěl dát celému světu dar cejlonského čaje. Chtěl na to však jít zvláštním způsobem. Chtěl, aby se čaj stal něčím víc než jen nápojem. Chtěl, aby se čaj stal zážitkem. Proto se spojil s panem Andrey Mareevem, předním kreativním ředitelem, jehož magické síly obdařily svět některými z nejlepších návrhů čajů a podpůrných materiálů, jaké čajový průmysl viděl. Díky tomuto partnerství se zrodil čaj Basilur!

V Basilur jsou hrdí na nejkvalitnější cejlonský čaj a jedinečné produkty, které nabízí a které byly pečlivě vyvíjeny během desetiletí dokonalosti a inovací. Díky špičkové technologii, kreativitě a neustálému výzkumu a vývoji jejich produkty ztělesňují luxusní prvky těch nejlepších čajů na světě. Díky nekompromisnímu procesu kvality produkuje nejmodernější výrobní závod širokou škálu čajů, které pak vyváží do zemí celého světa. Neustálé inovace společnosti Basilur, jedinečnost v balení a čajových směsích zařadily tyto produkty do celosvětové exkluzivní prémiové řady. Rostoucí počet ocenění jsou důkazem vynikající kvality a inovací společnosti Basilur.

Věříme, že zážitek z pití čaje by měl být každodenní oslavou a radostnou záležitostí, která spojuje rodinu a přátele. Každý z těchto produktů zobrazuje tuto myšlenku oslavy, radosti a pospolitosti. Nabízíme širokou škálu čajů pro každou příležitost, každé roční období a každou osobní oslavu. Čajoví znalci po celém světě považují čaje Basilur za zážitek z jiného světa, protože každý čaj má svou vlastní jedinečnost, vlastnosti, chuťové tóny a aroma. Od hlubokých tmavých nálevů až po čaje podobné vlastnostem jemného šampaňského, nekonečné druhy jsou tím nejcennějším darem přírody!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.