Velkoobchod

Velkoobchodní nabídka z eshopu Tasse.cz  je určena pro české maloobchodní partnery kamenných prodejen, kteří mají zájem rozšířit svou nabídku o originální čajové a kávové nádobí a doplňky. Dále pro firmy, které sortiment využijí pro své klienty nebo zaměstnance.

Jsme přímí dovozci značky ChaCult a TeaLogic. Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a originalitou a od nás je můžete nakoupit za velmi příznivé ceny.

Jak to funguje? Pokud hledáte dodavatele hrnků či čajových souprav stačí se zaregistrovat jako velkoobchodní zákazník, vyplnit údaje o firmě společně s IČO a napsat nám krátkou zprávu o sobě s žádostí, že si přejete aktivovat velkoobchodní sekci.  My Vám na základě toho aktivujeme velkoobchodní ceník. Vy potom si už jen vyberete to co se Vám líbí.

Nabídka pro partnery se zobrazí až po přihlášení a liší se od maloobchodní nabídky. Počet kusů souprav ani hrnků není omezen, vyberete si jen takové, jaké se Vám líbí. Některé produkty jsou s dodací lhůtou 10 dní. Pokud by jste měli zájem o větší počet kusů než je aktuální nabídka, zavolejte nám a zboží Vám doobjednáme. Pokud nakoupíte za víc jak 5 000 Kč, získáte navíc dopravu zdarma.

Velkoobchodní nabídka není určena pro dropshipingový prodej.
"Nekopírujte texty ani fotografie.
Tyto texty jsou chráněny autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas majitele eshopu. Děkujeme za pochopení.
 

Těšíme  se na vzájemnou spolupráci :-) 

Zaregistrovat se (1)

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.