Hilma - porcelánová konvička 1,1 l, zelená

Kód: T72
Značka: ChaCult
685 Kč 566,12 Kč bez DPH
Skladem

New Bone china Scandi stylová zelená konvice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hilma - porcelánová konvice 1,1 l

Konvice z jemného porcelánu značky ChaCult. Jemně zelený mátový odstín a krásný tvar ve skandinávském stylu dodává této konvici na čaj na jedinečnosti.

Konvici můžete doplnit o šálek s podšálkem se stejným vzorem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Konvice
Barva: zelená
Materiál: porcelán
Objem konvičky: 1 100 ml
Myčka a mikrovlnná trouba: vhodné

chacult_logo_2

ChaCult je německá firma zabývající se výrobou a prodejem především čajového a kávového nádobí. Původně měla značka ChaCult sloužit pouze jako prostředek sdělování původu produktu zákazníkům. Ale jak roky plynuly, ChaCult se vyvinula v pečeť kvality a na trhu se stala silným jménem. Tato značka je zaměřená na vytváření jedinečných kvalitních výrobků s originálním designem

Snahou značky ChaCult je vytvářet produkty pro zákazníky specializovaných prodejen, které nelze srovnávat s masově vyráběnými předměty v designu nebo kvalitě. Zvláštní důraz je kladen na ruční výrobky s designy, které pro ně vytvořili jejich umělci.

Důležitým faktorem tento sortiment  je však nejen kreativita s ohledem vhled, ale i funkčnost výrobků.

V naší nabídce najdete mnoho položek, jako jsou sady Tea for One, konvice, hrnky a jiné různé výrobky. Kromě toho najdete jejich logo jako spodní razítko na exkluzivním porcelánu nebo ručně malované. Věřím, že s výrobky značky ChaCult budete spokojeni a budete se k ní s oblibou vracet.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.