Casablanca

Tato kolekce Casablanca přináší nevšední vzor skvostných maurských ornamentů nazývány také arabesky. Základní barva čajového servisu je béžová a vzory jsou vyobrazeny převážně v kombinaci modré, bílé a hnědé barvy. Barevné provedení je tedy moderní i klasické a hodí se do mnoha konceptů bydlení. Celou kolekci můžete kombinovat i s kolekcí Agadir, která je ve stejném pojetí maurských vzorů, jen základní barva je modrá.

Kolekce Casablanca je vyrobena od značky TeaLogic, která si zakládá na vysoké kvalitě a smyslu pro detail. Z velmi žádaného kostního porcelánu Fine Bone China je vyroben klasický velký hrnek nebo menší, třeba na kávu. Velkou oblibu má hrnek na čaj, který je opatřen pokličkou, podšálkem, ale především praktickým nerezovým sítkem. Je ideální na přípravu sypaného nebo bylinkového čaje. Kdo si rád dopřeje čaj sám, ocení sadu pro jednoho Tea For one, také s designem maurských vzorů. Precizní design je zaměřen i na ouško a úchytku na pokličce. Aby kolekce byla úplná je k dispozici hrnek z dřevěným uchem, které je vyrobeno z palisandrového dřeva, hrníček se sítkem a pokličkou a praktická porcelánová dóza na čaj nebo kávu s aroma těsnícím uzávěrem, které jsou vyrobeny z jemného porcelánu.

4 položek celkem
TFO casablanca
1 490 Kč

Objevte kouzlo čaje s originální čajovou soupravu z kostního porcelánu v jemných hnědých odstínech.

T1066
casablanca
575 Kč

Béžový porcelánový hrnek s nevšedním designem inspirovaný maurskými vzory s dřevěným uchem. 

T1053
120508 Casablanca Teebox 2022 219308 WEB Q RGB 1200px
309 Kč

Porcelánová dóza ve stejném designu jak kolekce nádobí Casablanca v jemné béžové barvě s nepřehlédnutelnými maurskými vzory.

T1050
160620 Casablanca KTT 2022 Q 219297 WEB RGB 1200px
399 Kč

Praktický béžový hrnek na bylinkový čaj s motivem inspirovaný maurskými ornamenty.

T1049
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.